Meie teenused | Meie spetsialistid | Patsiendid küsivad | Psühoanaliisist | Кuidas meid leida
 

 

PEALEHT

 

Julia, 45 a.v.:
Suitsetan 20 aastat.Üle 10 korra olen proovinud maha jätta,kuid edutult…

Arst vastab:
Teil on tekkinud aastatega tubaka suitsetamisest mitte ainult füüsiline vaid ka psühholoogiline söltuvus. Sellisel juhul inimese enda soov ei ole küllaldane. Vajalik on lisaks tösine arstlik-psühholoogiline ja medikamentoosne abi.Käesoleval aja on olemas uued efektiivsed ravimid,mis vötavad ära soovi suitsetamise järele. On olemas inhalaatorid sissehingatava ravimiga,nahale kleebitavad plaastrid, närimiskummid. Seega vöimalused sellest pahest loobumiseks on olemas.

Аnnа, 35 a.v.:
Kannatan furunkuloosi all 8 aastat.Perearst ütles, et mulle on vaja teha vere ultraviolettkiiritusravi. Milles seisneb see ravi?

Arst vastab:
Ultraviolettkiir, mis on suunatud verre toimib veres ringlevatele mikroobidele nende kasvu pidurdavalt, organismi immuunsust töstvalt- sellega saavutataksegi hea ravi tulemus.

Pаvel, 30 a.v.:
Olen 30. Aastane ,mingisuguseid haigusi ei pöe, kuid peale joomaperioodi tunnen end kohutavalt halvasti mitu päeva, ja veel mitu päeva lihsalt halvasti.Soovitage palun,kuidas joomaperioodi järgselt kiiremini taastuda.

Arst vastab:
95% inimesi tuleb joomahoost välja ise, 5% sureb.On teada.,et nii mitu päeva, kui kestab jooma periood, kulub ka organismi täielikule taastumisele. Seda aega saab aga lühendada 1-2 päevani kui otsida abi traditsioonilisest meditsiinist. Pikaajaline alkoholi tarvitamine kahjustab köiki siseelundeid, esmalt maksa, neerusid, aju. Ravimite veenisisene manustamine  aitab noorel inimesel oma organite tegevuse taastada ning asuda tööle juba järgmisel päeval., alates umbes 50. eluaastast kulub selleks paar päeva.

 

 
    Meie asukoht: TALLINN, PARNU MNT 82/88 indeks 10131    
Tel:  6 463 643
GSM:  +372 565 13 16,
  +372 564 821 28
Faks:  6 604 552
E-mail:  kordamed@online.ee