Tallinna Gospelklubi

Tallinna Gospelklubi korraldab kohtumisi kaasegsete kristlike muusikutega, aitab tellida muusikat ülemaailmselt. Klubi üritustel toimub muusika tutvustamine ja vahetus.

Seni on klubi üritustel muusikat teinud ja ennast pikemalt tutvustanud ansamblid Revolution J, Robi ja Friends, Dream Room Raplast, Diristix Vana-Vigalast ning Joel Steinfelt. Üle lombi kuulsustest Jennifer Knapp ja Joanna Carlson. Jennifer ,keda aastaid Tallinnas Gospelfestivalidel oleme näinud on välja kasvanud uus rahvusvaheline superstaar . Jennifer Knappi uus rahvusvaheline album "Kansas " on enammüüdavate plaatide pingerivis olnud juba kuid.Superhitid "WHOLE AGAIN" ja "UNDO ME" aga enammängitavate lugude pingerivis juba kuid. USA DJ-d küsivad :" Kus on see tüdruk nii kaua  olnud?".Briti kaasaegse kristliku muusika superajakirja " Crossrhythms üks toimetajaid kutsub Jenniferi oma vaputava talendiga oma kõigi aegade lemmikuks.Klubi on saatnud juba aastaid oma lemmikmuusikute ja plaatide pingerivi ajakirja CCM lugejateküsitluse uurimusele. Plaaditurg ,muusikavahetus ja muusikatellimisvõimalus klubiüritustel on kinnistanud tõelisi kaasaegse kristliku muusika sõpru ja austajaid.Ei saa saa öelda huvi kaasaegse kristliku muusika sõpru Eestimaal piisavalt olsks. Vaatamata 10 aasta pikkusesse Gospelmuusika Festivalide ajaloole ja mitmetele kristlikele raadiojaamadele on armastus kaasaegse kristliku muusika vastu  ikkagi veel vaeslapsena nurgas .Kaasaegset kristlikku muusikat ostetakse ja kuulatakse ikkagi liialt vahe. Püüame klubitegevusega olla lüliks "suurde Gospelisse" , jagada informatsiooni kõige uuema muusika kohta, mängida seda ja tutvustada tegijaid lähemalt ja kaugemalt.Tallinna Gospelklubi püsiliikmetele on peatselt valmimas klubikaardid, kuid teretulnud on ka kaasavõetud sõbrad.Meie Klubi peaeesmärk on jõuda muusika kaudu Hea Sõnumiga ka nendeni ,kes tavapärasel viisil esitatud Evangeeliumisõnumile külmaks on jäänud. Klubi jätkab oma tegevust ja teavitab oma liikmeid toimuvatest üritustest
Tere tulemast klubi liikmetele ja ka huvilistele. Võimalik lisaregistratsioon.

Gospelklubi eestseisuse poolt Ülo Niinemägi.

Tallinna Gospelklubi 1997. aasta lemmikalbumid
Ülo Niinemägi

Tallinn Gospel Club

Tallinn Gospel Club arranges meetings with contemporary Christian musicians and helps place orders on music from all over the world. At the club nights music is introduced and exchanged.

So far we have had opportunity to meet Revolution J, Robi & Friends, and Joel Steinfelt. All members are welcome. Additional registration is possible.

On behalf of the Club board Ülo Niinemägi.

Faforites'97 of Tallinn Gospel Club