EESTI MAARAHVA TEABETUBADE ÜHENDUS
Atsalama MPT ATSALAMA MAARAHVASELTSI
PAGARI TEABETUBA
Atsalama küla Pagari side 41303 tel: 233 97743
Kontaktisik: Andrus Rekor 250 83327
E-post:
andrus.rekor@neti.ee
Hüüru TT HÜÜRU TEABETUBA Hüüru EE3051 Harku Harjumaa tel: +3722 711355
Kontaktisik: Endel Ervin
E-post:
endele@hot.ee
Kassari TT KASSARI TEABETUBA Kassari EE3213 Käina Hiiumaa tel: 246 97 121
Kontaktisik: Merike Niimann
Kärdla AIP KOERU TEABEKESKUS

Paide tee 16A, 73001 Koeru, Järvamaa tel: 038 54 327
Kontaktisik: Helvi Kerem

E-post:
helvi.kerem.001@mail.ee

Kärdla AIP KÄRDLA AVALIK
INTERNETI PUNKT
Rookopli 18 EE3200 Kärdla Hiiumaa tel: 246 965 66
Kontaktisik: Ivo Vana
E-post:
ivo@kkk.hiiumaa.ee
Oonurme TT OONURME TEABETUBA Oonurme EE2051 Tudulinna Ida-Virumaa
Kontaktisik: Hannes Arus
E-post:
ott@estpak.ee
Otsa talu MT OTSA TALU
MAATEABETUBA
Ingliste Raplamaa
Kontaktisik: Aare Hindremäe
E-post:
hindrem@estpak.ee
Palade TT PALADE TEABETUBA Palade EE3210 Pühalepa Hiiumaa tel: 246 945 25
Kontaktisik: Tõnu Otsason
E-post:
t6nu@palfhs.edu.ee
Rõuge TT RÕUGE TEABETUBA Rõuge küla EE2741 Võrumaa tel: 278 59 245
Kontaktisik: Agu Vissel tel: 278 59245
Veeb:
www.hot.ee/raugeaip
E-post: raugeaip@hot.ee
Sepa talu Paope TT SEPA TALU
PAOPE TEABETUBA
Sepa talu Paope küla EE3203 Kõrgessaare Hiiumaa tel: 246 93545
Kontaktisik: Üllar Laid tel.tööl: 31223
E-post:
yllar@hiiumaa.ee
Sõru AIP SÕRU AVALIK
INTERNETI PUNKT
Sõru pood Emmaste vald Hiiumaa
Kontaktisik: Ade Laja tel: 246 953 11
E-post:
ade@ikohvik.hiiumaa.ee
Ääsmäe Teabetuba ÄÄSMÄE TEABETUBA

Kasesalu 16, 76 402 Ääsmäe küla Saue vald Harjumaa
Kontaktisik: Ehtel Juhansoo
Veeb: web.ee/aasmae
E-post: aasmae.raamatukogu@mail.ee

TTT TOHERA TEABETUBA

Tohera küla 86802 Jõesuu Pärnumaa
Kontaktisik: Enn Lossmann
E-post: tohera@online.ee

Viimati muudet 21.sept.2000