TERRORWAVE

Liitu TERRORWAVE maillistiga:
TerrorWave maillist info
NB! Üritustex on võimalik üürida ™lasereid, maili info saamisex:
[TERRÅRWAVE ]

TERRÅRWAVE soovitab:
KONVERTER.EE
KONVERTER.EE


Alasti tõde möödunud päevist...
© Kirjutas Sven "Flamer" Paulus
12.November 1999
[translation to ENGLISH by Vary here]

Neli aastat enne sajandivahetust kogunes Tallinnas kamp, kelle soovix oli end välja elada tantsumuusika saatel. Suuremad yritused nagu Warehouse Groove ja Raveland ei pakkunud enam võimalust laskuda undergroundi tumedatesse koobastesse. Oli tarvis midagi enamat - pidu, kus ei leidux kohta wannabe-dele ja feikidele.

Esimene laskumine tõelisse undergroundi toimuski keldris. Myyrivahe 33 1/3 nime all tuntud urgas mahutas yhel maikuu soojal õhtul umbes nelikymmend veidrikku. Järgmise päeva lõunal keldrist väljunud yliväsinud näod tunnistasid jälle päikest. Viisteist tundi järjepanu kestnud tantsuorgia oli techno, jungle'i, house'i ja gabberi abil noortest välja pigistanud viimsedki elumahlad. Järgnev '96 aasta suvi vedas ikka ja jälle jalad Myyrivahesse. Old Dusty Grooves'i nimeline yritus synnitas endale väärika järglase, kes ristiti BrainMash'ix.

Peale paari yritust olid gabbertondil kombitsad nii pikax kasvanud, et ta nõudis uut eluruumi. Oma haarmed sirutas sigitis välja Stalkeri kõnnumaadel. Võrratu industriaalmaastik Tallinna kesklinnas - Hobujaama komplex oma tehasehoonete, kangialuste ja pimedate aknaavadega sai uuex kodux. Lumi Hobujaama katustelt sulas, sellal kui endises Mehise trykikojas kõlasid karmimaist karmimad biidid. See oli underground kuubis. Gabbarytm ja keskkond lõid kordumatu extaasi.
Kuid rõõm jäi yyrikesex...

Yritused kolisid sygistuulte saabudes yle Neitsitorni, kus läbi kahe korruse kostev myra röövis syytuse kõigilt seal eluaset omanud keskaegsetelt vaimudelt. Võrk ajas end järjekindlalt laiali ja järgmisex peoruumix oli võrgukohvik Enter.
13 - see kurjakuulutava nimega baar Laial tänaval sai järgmiste yrituste tallermaax. Madala laega pimedates soppides kargasid ennastunustavalt ringi higised kehad, kelle ainsax eesmärgix oli hyljata hommikux maine kest, ning saavutada yhtimine gabbakõixusega.

Lõputu kolimise vältimisex otsustati punuda sigitisele oma pesa. Luise 22 all asuv kelder tundus olevat õige koht, kuid... Hardcore'i trummid tõid keldrisse ka kutsumata peokylalisi. Kontvõõrastex olid majaelanikud, kes uuemast tantsumuusikast kuidagi aru ei tahtnud saada. Väljendamax oma soove selgemalt, tellisid nad kohale sinistes vormides onud. Riigivõimu esindajad suutsid fyysiliste meetodite abil selgitada gabba ylimat pahelisust. Sellele järgnes pahase peorahva ristikäik kesklinna politseiprefektuuri, nõudmax trell-uste avanemist oma peokangelase Stoned Mouser'i ees. Selle juhtumiga seoses tuli peagi kahel rusikakangelasest mundrimehel vahetada vorm tsiviilriietuse vastu. Kuid nimetatud vangimaja jättis oma uxed gabbarahva tarvis kutsuvalt avali ka järgmisexki korrax.

Sygis tõi kaasa rõõmsa taaskohtumise. Sedakorda siis endises Kastani baaris, kus rahvas parasjagu ylevas meeleolus von Reiviku, Stoned Mouseri ja Dave'i synnipäeva pidas. Yhel kaunil öisel hetkel täitus baariesine sinitriibuliste autode ja -meestega. Dokumentideta peolised pisteti politsei mersubussi, kuhu mahtus koguni 16 inimest! Sõit algas. Venis. Loksuvas kongis valitsesid ärevad meeleolud: "Järsku viiaxe Männiku karjääridesse mahalaskmisele", kostus lause. Seepeale otsustas loo autor võtta yyrikeselt elult mis võtta annab ja lasi kuuldavale oma vokaalsed võimed. Peagi möirgas terve kongitäis inimesi laulda "Jää vabax Eesti meri...". Sõit venis ikka veel. Natsluses syydistatud gabber'id otsustasid vanduda viimast truudust isamaale ning Kesklinna politseiprefektuuri ette jõudes kostus mersu kongist EV hymn juba kolmandat korda. Seletused antud, fotograafi ees käidud, suundus rahvas peopaika tagasi. 40 krooni eest lõbu ja nalja kui palju! Levis mõte, et atraktsioon nimega "Mendid" tuleb lisada järgmiste yrituste flyer'itele.

Lõplik rahu tylitavatest ametimeestest saabus alles Ren'i garaazis. Sydalinnas asuv koht jäi imekombel märkamata ka võõrastel. Umbes kymnekonna suurepärase tantsuorgia hõng hõljub tänaseni nyydsex lammutusele kuuluva hoone kohal.

Väitmax, et mõni asi siiski on uus siin päikese all, toimub 19. Novembril 1999 Vilmsi tn.54 tantsupidu, mis võtabki kokku eelnevate aastate kogemused.
BrainChatter II saab olema monumendix möödunud aegadele ja verstapostix uutele suundadele.
Rytmiorjuses gabber'id kogunevad taas tõestamax, et kõige karmimal tantsumuusikal on oma kindel koht Eesti Vabariigis!

© Kirjutas Sven "Flamer" Paulus
12.November 1999


Masin made a small videoclip form various events videotapes :
"Terrorwave clip by Masin" [ASF streaming video - 4.min]
first released @ ClubOnAir.COM [Võitlev Sõna]
(sound is a bit out-of-sync in this preliminary release)
also check out:
Aliens
"Aliens" - tv doc. [ASF streaming video - 14.min]

by DOKK.TV team @ TV.EE
Mis värk oli:
Laim 14/02/2000 @ Postimees
Masina vastunoot artiklile

Hiljutiste ürituste flyerid Flyers from recent events

'Reaction' flyer by Stoned Mouser
'Reaction' flyer

'PhaseShifter' flyer by Stoned Mouser
'PhaseShifter' flyer
'Friday The 13th' flyer by Stoned Mouser
'Friday The 13th' flyer

Oldschool Reflection flyer by Stoned Mouser
'Oldschool Reflection' flyer
Digital Lifeforms flyer by Stoned Mouser
'Digital Lifeforms' flyer

ATTITUTE flyer by Qba
'ATTITUTE' flyer

BRAINCHATTER-2 flyer by Stoned Mouser
'Brainchatter II' flyer
BRAINCHATTER-TLX flyer by Stoned Mouser
'Brainchatter - The LAST X-MAS' flyer

BRAINMASH flyer by Von Reivik
'Brainmash' flyer by Von Reivik
BRAINCMASH II flyer
'Brainmash II' flyer

Related links: Cybercafe -ENTER-
Relektro

Et pilte täismõõtmeis näha,
näpi neid avamax uus aken JAVA abil,
või näpi pildialust texti, et avada uus standardaken...

For full size view of pictures,
click images to open in new window using JAVA,
or click text under them, to open in new standard window...


Mõned fotosüüdistused Some incriminating photos

Lizard
Lizard keeping it hard
Qba
Qba in usual surroundings
Masin/Koala
Masin in trance
engineering
engineering
BC-TLX_Qba
Qba voodoo at BC-TLX
CLC-3632
CLC-3632 at BC-TLX
Stoned Mouser in Tartu @ StreetRave'99
Stoned Mouser in Tartu @
StreetRave['99]
Lizard ja Stoned Mouser terroriseerimas VIBE-l
Lizard(lights) & Stoned Mouser(set)
terror @
VIBE

© Page scribbled by Vary TERRORWAVE.ORG TerrÅrFÅrm Alliance ™©®NMXµ